Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Naši lektoři celně-obchodní angličtiny


Mgr. Emílie Mazurová Michálková

Motto 1: Opatruj sa človeče, bude ťa aj pánboh!

Motto 2: Life is short. Buy the shoes, drink the wine, order the pizza.

Motto 3: Čo to máte za priority? Stratili sa nám poháre na víno! TO je tragédia!!!

Bojíte se komunikovat v cizí řeči? Tak to jste na správné adrese. Tato nádherná, veselá a empatická ženská, co nezapře své slovenské předky, miluje víno, nosí proklatě krátké sukně a permanentně okouzluje svým nadhledem, humorem a krásným měkkým slovenským el´, dokáže odbourat vaše nesmyslné bariéry a ostych při běžném používání cizího jazyka.  Nejen, že má na to školy (vystudovala angličtinu, český jazyk a literární vědu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity), ale hlavně 17leté zkušenosti s výukou angličtiny, přípravami na různé druhy zkoušek a certifikátů všech jazykových úrovní a věkových kategorií jak moderními, tak klasickými metodami.  S ní prostě mlčet nedokážete.

 

Mgr. René Bažanowski

Motto: Never, never, never, never give up. (Winston Churchill)

S tímto člověkem se do anglické komunikace rozhodně nutit nebudete. V jeho přítomnosti se ostych vypařuje závratnou rychlostí a vy zjišťujete, že vás angličtina začíná prostě bavit. Pokud nechce, nepoznáte, že nemluvíte s rodilým mluvčím. Kromě toho, že na to má taky školy (vystudoval učitelství anglického jazyka a výtvarné tvorby na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, absolvoval roční studium na Altrincham College v Hale zakončené certifikátem CAE (C1), získal Certifikát CPE (C2)), tak také jeho lektorské zkušenosti jsou dlouholeté (učil na prestižních brněnských gymnáziích (Biskupské a Vídeňská), na LAROS Junior College v Havířově studenty pomaturitního studia, studenty na VOŠ SOKRATES v Ostravě, na Ostravské univerzitě, v rekvalifikačních kurzech a odborných seminářích, věnuje se firemní výuce, okrajově odbornému tlumočení a překladům. V neposlední řadě založil a zdárně provozuje English Studio Bajo v Havířově s interaktivním stylem výuky. Je vážně dobrý! Pokud vás někdo dovede „rozmluvit“, tak je to právě on.

 

Bc. Tomáš Slováček

Motto: The most important thing in communication is to hear what isn´t being said. (Peter F. Drucker).

Jaký by to byl jazykový kurz celní angličtiny bez celníka! Tomáš je takový celník – světoběžník. Velkou část své celní kariéry strávil na zahraničních stážích a prací v mezinárodních projektech. 2 roky působil v asistenční misi EU na hranicích Ukrajiny a Moldavska jako národní expert v celních záležitostech. Byl také členem pracovní skupiny pro celní spolupráci na Generálním ředitelství cel pro naše Předsednictví v Radě EU a zúčastnil se mnoha jednání v institucích EU, v Radě EU nebo v Komisi. V zahraničí působil i lektorsky v rámci vzdělávacího projektu Integrovaný hraniční management na jižním Kavkazu v r. 2011, kdy cílem byla spolupráce při vytváření výukových osnov pro celní vzdělávání v celních správách Arménie a Azerbajdžánu. Nedávno se vrátil z anglického Manchesteru, kde byl na "výzvědy" v rámci programu Customs 2020. Angličtinu zná nejen z praxe, ale také ji studoval na Ostravské univerzitě v rámci oboru Angličtina ve sféře podnikání a má rovněž pokročilejší zkoušky FCE, CAE a státní zkoušku na Státní jazykové škole, takže byste pro kurz obchodně-celní angličtiny těžko hledali povolanějšího člověka. Jak správně tušíte, v kurzu bude mít na starosti právě odbornou část obchodní komunikace. Jeho osobní zkušenosti a zážitky ze zahraničních působišť a práce na mezinárodním letišti jsou nedocenitelné, takže se je nebojte využít.
2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek