Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Proč jíst chleba s máslem, když obložený chlebíček je mnohem lepší


Mám napsat článek na téma česká máma a sex“.

„Nejsi kompetentní.“ Dí mé vlastní, dospělé dítě, aniž by hnulo brvou.

„No dovol? Copak nejsem máma a česká k tomu?“ jsem dotčena a rozhořčena.

„Tvé mateřství ani národnost nezpochybňuji.“

Někdy mám nutkavou potřebu propuknout v nefalšovaný, zoufalý pláč. Vzlykat, slzet, dupat nožkou, lomit rukama, lkát nad zpackaným životem a pak se jít oběsit do rybníka. A hlavou mi duní:  je to dítě opravdu moje? Nevloudila se mi do sexuální výchovy chybka? Jak si asi myslí, že přišel na svět? Jako že v lednu přiletěl čáp? Nebo že by duch svatý? Nic z toho. Normálně jsme měli s tatínkem SEX. Radostnou záležitost! Mýlit se v jeho případě nemohu, je prvorozený. Až u dalších dětí sex začíná být nenormální a ne zcela radostný. Žena je v průběhu mateřství citlivá úplně na všechno a chlap si to tak může rozdávat s megerou, hysterkou, chudinkou, blbkou, plačkou …  Má velmi pestrý výběr. Nuda rozhodně nehrozí. A jelikož manželský sex stále visí na vlásku, tak česká máma, když si ho chce užít, musí být taky vynalézavá! Mezi plínkami, kašičkami, žákajdami a jinými serepetičkami neustále řeší: KDE a JAK?  KDEKOLIV, ale hlavně NENÁPADNĚ!!!

Jako máma dvou kluků to musím vědět.  V neděli po ránu, kdy náš malý jaderný fyzik Jaroušek studoval za kuchyňským stolem v encyklopedii Vesmíru rozpad atomového jádra a druhý na chvíli zavřel oko, byla na TO ta správná chvíle. Při našem sexuálním apetýtu jsme už měli rychlost a nenápadnost našvihanou a tak nás otázka „CO to děláte?“ absolutně nevyvedla z míry.

„Hrajeme na chleba s máslem. Tatínek je chleba a já namazané máslo.“

„Super hra. Jdu dělat šunku.“ S nadšeným zvoláním mi přistálo na zádech 20 kg živé váhy. Uffff. Česká máma, jak vidno, musí mít i dobrou fyzičku, aby český táta neměl fatální následky Usmívající se.

„Mamíííí, škoda, že brácha spí. Mohl dělat okurku. Súúúpiš obložený chlebíček …. Jo a mamíííí? Proč se tak drncáme?“

„Nooo, protože to je obložený chlebíček v jídelním voze.“ Někdy jsou děti na zabití. Chápete.

„Teď už i s majonézou.“ …. hekl  tatínek S vyplazeným jazykem

 

----------------------

Publikováno v Bookazinu Česká máma a na Ženy s.r.o. ZDE




2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek