Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Jsem v užším výběru Podnikavé ženy roku 2016


Drazí moji přátelé, kamarádi, sympatizanti, studenti, klienti .... prostě všichni dobří lidi,

mám nějaké hodně krásné období. Knížku už jsem vám zvěstovala a z vašeho zájmu a podpory jsem úplně vyřízená. Doufala jsem v pochopení a shovívavost, ale tak velký zájem mě úplně zválcoval. Tak teď jen, aby se vám líbila. Objednat si ji můžete ZDE.

Nicméně, dneska píšu úplně v jiné záležitosti. Sama dost dobře nechápu, jak se to mohlo stát, ale .... byla jsem nominována do užšího výběru soutěže Podnikavá žena roku 2016. Komise vybírala ze 141 nominací dvacítku nejlepších. Když mě o tom minulý týden informovali, málem jsem odpadla. Své soupeřky neznám, ale věřím, že jsou to samé výborné baby a já jim ze srdce gratuluji. Veřejnost teď z těch dvaceti vybere deset žen, které vyhrají. Nikdy jsem se takových akcí neúčastnila. Snažím se dělat svou práci tak, jak nejlépe umím bez ohledu na to, jestli si toho někdo všimne. Jsem učitelka a v této oblasti podnikám, což uznávám, je trochu bláznivé. Na úspěch by před třemi lety, kdy jsem s tím začínala, nevsadil nikdo ani pětník. Učitelé ve společnosti nemají extra dobrou pověst. Fakt, že jsem se dostala do užšího výběru, je pro mě velké zadostiučinění a taky radost.
Výhra pro každou ženu z první desítky je 10.000 Kč. Je to krásná částka, kterou bych v podnikání "prošustrovala" jedna dvě. Ale mám jednu zásadu. Užívám si penízků, pokud si je vydělám. Ty, které ke mně přijdou jiným způsobem, což by byl tento případ, věnuji těm, kteří si je vydělat nemohou, ale potřebují je k životu. Kde bych je použila, o tom si počtěte v mém medailónku ZDE. Pokud se mnou v této věci souzníte, prosím vás o hlas. Já osobně jsem vyhrála už touto užší nominací. Teď bych ráda pomohla ještě někomu jinému.

Hlasuje se ZDE do konce října. Pro hlasování SE MUSÍTE ZAREGISTROVAT, ale není to nic těžkého a věřím, že to zvládnete (stačí jméno, příjmení, přezdívka a e-mail. Nic dalšího pro hlasování netřeba).

Hlasování se nachází těsně pod článkem. V článku jsou odkazy na krátký příběh každé z nominovaných žen a jejich odpovědi na položené otázky.

Z jedné registrace se dá hlasovat právě jednou. A ještě důležitá věc – srdíčka u jednotlivých příběhů nebo hlasovacího článku nejsou rozhodující (i když mě teda potěší moc) – jediné co platí, je skutečně HLASOVÁNÍ POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Když tuto mou prosbu pošlete dál, budu vám moc vděčná.

Díky, díky, díííííííky moc.

Vaše Martina Líbající

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek