Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

První daňový seminář za námi


Jak už všichni víte, specializujeme se na pořádání seminářů a kurzů a přednášek s celní problematikou, ale od letošního roku jsme svou nabídku rozšířili o oblast daní, účetnictví, práva .... apod. Proč? To je jednoduchá odpověď. Protože v praxi nelze oddělit jedno od druhého. Firma musí nejen umět dovézt zboží, proclít ho, navrhnout správný režim ..... ale účetní musí samozřejmě tyto operace správně zaúčtovat. A když to neudělá dobře, tak chyba se vleče přes uzávěrky až do daňového přiznání. Takže to jen krátce, k otázce PROČ. Druhá otázka následovala bezprostředně po té první - JAK a KDO? JAK jsem věděla hned - nechci žádné teoretiky od zeleného stolu, uspávače hadů .... chci najít člověka z praxe, který neteoretizuje, ale sype příklady z rukávu a má schopnost, ochotu a trpělivost tyto své znalosti předávat dál. A to je oříšek. Někoho takového, aby jeden pohledal Usmívající se. Ale protože já když si něco umanu, tak nedám pokoj, než toho dosáhnu, tak jsem hledala, hledala, ptala se, prověřovala, žádala reference a doporučení .... až jsem našla. Poklad Usmívající se . Janu Celtovou. Drobounkou osůbku, která má v sobě ale energie na rozdávání. Přišla, vyzbrojila se fixem, který nedala z ruky celou dobu a od tabule se téměř nehla. A neuvěříte - na semináři probíhala téměř celou dobu spontánní diskuse, kdy účetní se nejen ptaly na své problémky, ale dávaly do placu i své zkušenosti a s paní lektorkou opravdu živě diskutovaly.

Musím říct, že přesně takhle jsem si tyhle daňové semináře představovala a teď, když se ten historicky PRVNÍ uskutečnil, tak jsem měla velkou radost, která dokonce na chvíli přebila mou aktuálně tak trochu (nebo asi hodně Zamračený ) depresivně-blbou náladu.

Všem děvčatům (tentokrát to byla čistě dámská jízda Mrkající) děkuji za účast a věřím, že nám zachovají přízeň i do budoucna, budou šířit dobré reference a že k nám třeba taky zavítají i nějací pánové.

Zvláštní poděkování patří paní lektorce Janě Celtové, která navzdory hlasové indispozici zvládla celý seminář bravurně. Už teď se těším na dépéháčko, nad kterým se s ní sejdeme příště.

Martina Jiříková

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek