Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Pidi celní kurz


Tak se to blíží!

Příští čtvrtek se poprvé sejdeme na vícedenním kurzu, který jsme poměrně výstižně nazvali Celní základy letem světem.

Proč letem světem?

No to je jasné každému, kdo jenom zdálky k celničině přičichl. V pěti dnech se celá problematika nedá obsáhnout, i kdybychom se pokrájeli na nudle. Ale cílem tohoto pidi kurzu není nalít vám do hlavy všechny celní paragrafy a články (a že jich je Mrkající). Cílem je se v celní problematice rámcově zorientovat. Pochopit základní pojmy, fungování, poznat funkce a kompetence celní správy a zasadit si tyto informace a znalosti do prostředí vlastní společnosti. V neposlední řadě je pro mnohé velkým přínosem možnost potkat se s lidmi, kteří dělají stejnou práci v jiných firmách a vyměnit si zkušenosti případně navázat pracovní kontakty, které se v budoucnu mohou vždycky hodit. Mám osobní zkušenost, že samostudium v životě funguje, ale pouze do určitého momentu. Pak už člověk potřebuje diskutovat, konzultovat, vyměňovat si názory nebo jen poslouchat a hledat souvislosti, které sám není schopen najít. Jenom tak se může posouvat dále. A přesně tohle u nás najdete.

Jak to vím?

No, jednoduše. Některé dny jsou už totiž plně obsazeny a sestava vypadá zajímavě. Deklarantky, ekonomky, účetní od Krnova až po Prostějov. Zatím teda samá děvčata. Tak nevím, v čem je problém Usmívající se.

Chlapi, nebojte se nás!!! My nekoušeme Mrkající .

Využijte poslední příležitosti a přijďte mezi nás.

Ale i kdyby zůstalo u dámské jízdy, už teď se na vás těším. Koukám na hodinky a .... příští týden, přesně o tom čase .... ZAČÍNÁME!

Martina Jiříková

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek