Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

FUNGUJE TO!


Ptáte se co? Síla myšlenky. Myšlenka je jedna z nejúžasnějších sil, které máme k dispozici. Energie, která nezná hranic, prostor ani čas a pokud má nějaké omezení, dáváme jí ho jen my sami. Myšlenkami totiž řídíme svůj osud – tedy svůj život. Aniž bych si tohle plně uvědomila, moje agentura se tak jmenuje. IDEA = MYŠLENKA. Nomen omen Mrkající .

Myšlenka se dá údajně měřit, dá se vnutit a je to ta nejmocnější energie na světě. To, na co dneska myslíme, co si přejeme, po čem toužíme a o co se strachujeme, tak to se nám může časem splnit. Ale ne vždycky, můžete namítnout. Ano, plní se nám především sny a přání, které už v době snění dokážeme prožít ve své mysli tak, jako bychom je skutečně žili. Všechno, co si přejeme, k nám přichází v přesně danou „pravou“ chvíli. Nic není náhoda. Chce to jen důvěřovat především sobě a mít v hlavě čistotu konkrétní myšlenky bez omezujících představ a pochyb. A věřte, tohle je na tom všem úplně nejtěžší. Pevně něčemu věřit. Neuhýbat. Nezpochybňovat to. Navenek, ale hlavně ve své mysli. Při převádění této teorie do praxe je dobré ještě vědět, že pro splnění přání je třeba taky něco málo udělat, že všechno se „samo“ nezařídí Usmívající se. Běžet snu naproti. Neuvažovat jen, co by bylo, kdyby člověk vyhrál ve sportce, ale jít a vsadit si. Zbavit se ostychu, pocitu trapnosti a jiného haraburdí, které člověk v sobě za ta léta shromáždil a mít odvahu udělat i něco nečekaného, šíleného, bláznivého …. navzdory tomu, že to váš chladný, v jednom kuse kalkulující a analyzující mozek vyhodnotí jako fatal error Překvapený. Srdce má zkrátka někdy důvody, které rozum nezná.

A co tím vším chtěl básník (čili já Usmívající se) říci? Ledacos, ale momentálně to, že moje idea o tom, že vás moje školení, semináře a kurzy budou zajímat, FUNGUJE. Ve čtvrtek jsme se poprvé sešli na pětidenním kurzu Celní základy letem světem a já jsem byla …. šťastná. Nedivte se. Právě se mi totiž splnil sen, který jsem dlouho, předlouho nosila v hlavě a někdy vloni na něm začala trošičku pracovat, abych jeho splnění vyběhla naproti někdy začátkem letošních prázdnin. Dokonce jsem z toho byla tak rozhozená, že jsem účastníkům zapomněla rozdat malé pozornosti, které pro ně mám nachystané. Ale protože všichni dojdou znovu další čtvrtek, tak toto malé faux-pas mám šanci napravit.

Pokud se k nám chcete přidat, máte určitě ještě možnost. Ačkoliv kurz už běží, tak jednotlivé dny jsou koncipované jako tematické bloky, které je možno absolvovat samostatně. Nedostanete, pravda, na konci osvědčení o absolvování celého kurzu, ale kvůli toho kusu papíru to určitě neděláte.

Martina Jiříková
2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek