Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Celní školení - jaro 2014


Pokud sledujete naše webové stránky, tak samozřejmě víte, že se nám podařilo po dlouhé době akreditovat rekvalifikační kurz Celní deklarant. Jestli teď chcete tento článek zavřít s tím, že se to týká jenom nezaměstnaných na úřadu práce, vydržte!

Ne.

Tohoto kurzu (nebo jen vybraných částí) se může zúčastnit jakýkoliv zájemce. Jednotlivé dny jsou totiž koncipovány jako samostatné tématické celky, které na sebe logicky navazují. Navíc to má pro vás dvě výhody oproti jednotlivě vyhlašovaným seminářům.

1) jeden den má 8 vyučovacích hodin, tzn. danou problematikou se budete zabývat od 8.00 - do 15.00 hod., což je dvakrát víc času, než který je vymezen na standardní seminář pro veřejnost a tudíž budete mít mnohem víc prostoru pro vaše dotazy nebo příklady z praxe.

2) cena jednoho dne (8 vyučovacích hodin) zůstala stejná jako cena semináře o 4 vyučovacích hodinách, tzn. 1.500,- Kč, což je v přepočtu na hodinu 2x méně než u seminářů, které jsou vyhlašovány jednotlivě. Budeme se vám věnovat 2x více času za 2x menší cenu. To jde. Co říkáte?

Takže:

  • Jste společnost obchodující se zahraničím a rádi byste proškolili své zaměstnance v oblasti celní problematiky malinko komplexněji, než nabízí jednodenní, přísně tematicky zaměřené semináře?
  • Nastoupil k vám šikovný student po škole, ale bez praxe a potřeboval by se o celničině dozvědět trošku víc, než jej učili ve školních lavicích?
  • Vrátila se vám šikovná pracovnice z mateřské, ale potřebovala by efektivně dohnat to, co jí doma s miminkem uteklo?
  • Pracujete už dlouho na jednou místě a máte pocit, že sklouzáváte do rutiny a znalosti by chtěly trošku oživit?
  • Kompletujete podklady pro celní úřad a absolutně nechápete souvislosti?
  • Máte vystudovanou ekonomku, přišli jste o práci a chcete zkusit něco nového?
  • ...

V tom případě se vaše poptávka střetla s naší nabídkou a přesně pro vás je připraven náš

REKVALIFIKAČNÍ KURZ CELNÍ DEKLARANT

akreditovaný MŠMT ČR

Kurz je určen všem, kteří obchodují se zeměmi mimo Evropskou unii, ke své činnosti potřebují celní úřad, v oboru jsou nováčci nebo se do něj po delší pauze vrací, chtějí svou práci dělat v souladu s platnou legislativou, mají zájem se dozvědět něco o celní problematice v ucelené a přehledné podobě a po úspěšném absolvování získat Osvědčení o rekvalifikaci.

Důležité!!!

  • Můžete se přihlásit na celý kurz nebo pouze na vybrané dny.
  • Kurz je možno financovat prostřednictvím úřadu práce.

Těším se na setkání s vámi a jsem s pozdravem

Martina Jiříková

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek