Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Balím, balíš, balíme ...


"Přeji vám šťastnou cestu domů a pevně věřím, že vám dnešní seminář hodně dal." Loučila jsem se s účastníky dnešní naprosto netypické, ale o to zajímavější akce a kromě souhlasného mručení jsem zcela zřetelně slyšela

".... a taky hodně vzal." Tak trochu smutně a s povzdechem prohodila jedna z žen, které dneska byly překvapivě v menšině.

"Vzal? A proboha co?" optala jsem se pěkně nahlas i když jsem tušila odpověď (po téměř každém semináři něco podobného zazní).

"Iluze Usmívající se . Ráno jsem sem jela s tím, že jsme ve firmě hvězdy .... a .... "

"A než dojedete domů, tak zase hvězdami budete Mrkající." ubezpečila jsem ji.

Je to pokaždé stejné. Doba je zlá, zaměstnavatelé požadují výkony, internet a postupující globalizace náš život příšerně zrychlují, takže kolikrát se v práci nestiháte ani najíst natož abyste sledovali, co se kde nového šustne. Některé věci není tak složité se naučit. Účetních nebo daňových kurzů najdete mraky, ale jak zabalit zboží na export tak, aby přežilo cestu třeba na druhý konec světa a nepřišlo k úhoně vlivem klimatických, přepravních, skladovacích a jiných podmínek, tak to se dozvíte jenom u nás Usmívající se.

Jednoduchá odpověď by mohla být: do bedny Mrkající.

Jenže jaké bedny? Z čeho? Dřevo - skvělý nápad, ale co dřevomorky, brouci, plísně a jiné "radosti", které se u dřeva nejen předpokládají, ale taky zhusta vyskytují. Papír? Ten absorbuje vlhkost jako houbička a pěkně vám zavaří co se koroze týče. Fólie? No pokud chcete, aby zboží bylo jako ve skleníku a nevadí vám rez případně plísně a jiné chuťovečky .... prosím. Balte do fólií. A to ještě nejsme u upevnění, fixace nebo kurtování. Nazvěte si to, jak je ctěná libost. A s tím souvisí fyzika (fuuuuj Nevinný ). Jak? Jednoduše. Teda aspoň mi to tak z úst pana lektora znělo. Tření se skloňovalo permanentně. Nechápu, jak jsem dodnes mohla žít bez znalosti koeficientu smykového tření Mrkající . Chlapi tam házeli samými Géčky. To bylo samé 4G, 3G .... 6G!!!! Ale holky buďte v naprostém klidu. Nebyla to TA Géčka, která vás teď do jedné napadají. Opravdu ne, i když zaujetí .... vyvolávala noooo ..... možná ještě větší Usmívající se. Ale víte jak, není G-čko jako G-čko. Chlapi mají jak vidno svoje, ženský taky a celníci, ti mají jedno naprosto speciální. Smějící se. Ovšem libé pocity to celnické G-čko fááákt nevyvolává. Věřte mi. Jsem už navěkyvěkůamen postižený celník. Ale taky žena, za což jsem po dnešku nesmírně vděčná Usmívající se.

A tak se nedivte, že některá děvčata přišla o iluze Mrkající Mrkající Mrkající

Vaše Martina Jiříková

P.S.: Na poslední fotce stojí za to podrobněji prozkoumat, na čem s panem Kmentem sedíme. Povrchní pozorovatel řekne "na bedně". Já upřesňuji - na "supermodelu exportně zabalené bedny v řezu" Usmívající se.Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek