Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

První rekvalifikační kurz - fotoblog - I. část


Když je něco PRVNÍ, tak to vždycky zavání strachem nebo aspoň obavami z neznámého. A v tomto případě se těch prvenství sešlo poněkud víc. Moje první akreditace, první rekvalifikační kurz celní deklarant po letech, první účastníci a hodně obav. Bude o to zájem? Zrealizuji vůbec ten první běh? Je to potřebné? Zvládnu to? A účastníci? Tak ti měli taky svou várku pochybností. Bude nám to opravdu k něčemu? Dáme to? Kdy jsme naposledy chodili do školy? Co spolužáci? Jací budou? A lektoři? A zkoušející????

Co se týče zkoušek, tak to ještě mudrovat nemůžeme, ale jinak všechny obavy, strachy a chmury se rozplynuly jak pára nad hrncem. Kurz ne že je obsazen jako celek, ale v některých dnech i mírně přeplněn, protože se k nám na vybraná témata připojují i pracovníci z různých firem individuálně a dokonce i třetina míst v podzimním běhu už je teď zarezervována. No a ostatní otázky? Co vám budu povídat. Sešli se tak báječní lidé, že až budeme za měsíc končit, tak budu určo brečet Mrkající . Dny, kdy přednáším, jsou opravdu náročné. I když jsem tvor společenský, neupejpavý a komunikativní, tak v pátek večer mám fáááákt hubu vymletou z pantů. Jenže pak mi přijde pár nádherných smsek a mailů a já se zas začínám těšit na další čtvrteční ráno.

A jelikož jedna účastnice je vášnivá fotografka, tak mi ušetřila hodně práce s psaním a z prvního kurzu budeme mít super fotoblog. Co vám budu povídat, mrkněte sami na první část.
2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek