Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Sama s nohami na stole .....


Jednou ten den musel přijít a i když nám to všem bylo líto, užili jsme si ho maximálně, pokud se o zkouškách dá říct, že se dají "užít". Dají. Můj třídní ze střední nám vždycky říkal:

"Děvčátka (byly jsme samé baby Usmívající se), vědomosti vám konvičkou do hlavy nikdo nenaleje."

A i když jsem s ním nesouhlasila absolutně v ničem, tak v tomhle mu dávám za pravdu. Já vím dobře, co jsme se vám během kurzu snažili do hlavy nalít, ale pokud byste sami nepřiložili ruku k dílu, neroztočili mozkové závity a nezmobilizovali v sobě všechny síly a chuť překonat sama sebe, bylo by nám to platné jak mrtvému zimník. Vím, že jste měli obrovskou trému, strach a obavy (Naďo, vaše ruce byly před zkouškou jak kusy ledu), ale věřte mi, že když jste před námi seděli, mnohdy nám, zkoušejícím opravdu padala brada z toho, co všechno umíte. Jsem na vás pyšná.

Prokázali jste, že se životním překážkám dokážete postavit čelem a přímo. Nejste naivní a netrpíte iluzí, že problém zmizí jenom proto, že před ním zavřete oči, utečete nebo jej budete bagatelizovat. Slovy předsedy zkušební komise - klobouk dolů!

Úryvky z vašich mailů:

...tak dobře se vše chápalo... zapadalo. Moc mě to téma bavilo. Nakoplo. Bylo dobré i to, že jste zachovala krédo, že nic není zadarmo a zkoušky proběhly tak, jak proběhly a test také. Je to dobrá laťka. Lidem, co to berou vážně, dopřáváte pocit, že něco zvládli, překročili překážku, dokázali. I to je jeden z velmi důležitých smyslů, co lidi posouvá dál .....

...Jsem ráda, že jsem Vás a všechny spolubojovníky poznala. Vy jste velice chytrá a vzdělaná a hlavně máte dar podat věci srozumitelně a lidsky. To je opravdu dar převyprávět paragrafy do pohádky a zároveň vytvořit milé domácí prostředí. Byly to vždy příjemné dva dny v týdnu a teď mi chybí....

Martina Jiříková

P.S: O tom, jak kurz probíhal se můžete mrknout v našem třídílném fotoblogu v záložce Rekvalifikace

P.S: Z účastníků se vyloupla skvělá fotografka, která zvedla sebevědomí naopak mi Mrkající. Děkuji, protože JE zač a ne, že ne.


Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek