Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

Druhý rekvalifikační kurz - I. část


Podzimní běh rekvalifikačního kurzu Celní deklarant je v plném běhu, ale protože nám chybí báječná Pavlína Gelnarová, která na jaře poctivě dokumentovala každý den, tak tentokrát nebudeme mít těch fotek tolik. Dnes lektoruje Ing. Martin Hulva (píšu lektoruje, protože se učíme i teď, navzdory pátku a celkem pokročilé hodině Smějící se). Pravda, účastníci jsou poprvé trochu vydivočení, protože celní prohlášení, které je dneska na programu, je celkem prekérka. Velmi složitá a komplikovaná, ale MY máme štěstí, protože v republice není na tuto problematiku nikdo lepší, než právě Martin. Je posedlý svou prací a je v ní sakra dobrý. Jako ostatně všichni posedlí lidé. Z fotek je znát zaujetí. Jak lektora, tak posluchačů.

----------------

Po tomto dnu jsem si znovu uvědomila, jak mě moje práce baví a naplňuje. A jakou z ní mám radost. Taky byste měli, kdyby vám přišel takový mail:
Dobrý den paní Jiříková, dovolím si zaslat pár momentek. Vám pro radost, pro překvapení, pro úsměv Usmívající se. S
nad se Vám alespoň kapku líbí... byly to opravdu momentky, okamžitý nápad, který hraničil s troufalostí... Mrkající

Mějte krásný zbytek dne.

----------------------
Jak by se mi to nelíbilo. Líííbííí. Moc. Nejen to, jak zodpovědně "lovím" co nejlepší fotky pana lektora Úžasný, ale fakt, že se cítíte na kurzu příjemně, uvolněně a chováte se naprosto spontánně.

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek